Atlético - Valencie 3:2Velký obrat! Atlético zvítězilo díky gólům v nastavení

22. 1. 2022 18:22Aktualizováno 22. 1. 2022 21:32

Fotbalistům Atlética Madrid se v zápase 22. kola španělské ligy proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2. FC Sevilla s Vigem také prohrávala 0:2 po úvodní půli, ale nakonec na svém stadionu vybojovala remízu 2:2.

Joao Felix z Atlética Madrid v zápase s Valencií. Foto: Manu Fernandez, ČTK/AP

Valencii na stadionu Wanda Metropolitano zařídili slibné vedení Musah a Duro. Madridský tým ale v 64. minutě vrátil do hry kontaktní trefou Cunha a další střídající hráč Correa v první minutě nastavení srovnal. Za dvě minuty dramatickou přestřelku rozhodl Hermoso po Cunhově přihrávce. Atlético z čtvrtého místa neúplné tabulky ztrácí 13 bodů na vedoucího městského rivala Real, který v neděli hostí Elche.

Celtě se v Seville povedl závěr prvního poločasu a během tří minut skórovali Cervi a Aspas. Domácím po změně stran zachránili bod náhradníci. Nejprve v 71. minutě snížil Gómez a chvíli nato vyrovnal Torres. Andaluský tým protáhl ligovou šňůru bez porážky na osm utkání, ale dvakrát po sobě jen remizoval. Druhá Sevilla je tři body za Realem Madrid.

Španělská fotbalová liga - 22. kolo:
Levante - Cádiz 0:2 (34. Negredo, 73. Salvi),
Villarreal - Mallorca 3:0 (22. vlastní Russo, 34. Trigueros, 87. Parejo z pen.),
FC Sevilla - Vigo 2:2 (71. Gómez, 74. Torres - 37. Cervi, 40. Aspas),
Atlético Madrid - Valencie 3:2 (64. Cunha, 90.+1 Correa, 90.+3 Hermoso - 25. Musah, 44. Duro).

MS v hokeji 2022 ve Finsku

Mistrovství světa ve Finsku probíhá od 13. do 29. května 2022, dějištěm šampionátu jsou letos finská města Helsinky a Tampere. Češi, které povede finský trenér Kari Jalonen, vstoupí do turnaje 14. května zápasem s Velkou Británií.

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera 37. kolo Villarreal Villarreal CF - Real Sociedad R. Sociedad Villarreal - R. Sociedad 1 : 2
Včera 37. kolo Mallorca RCD Mallorca - Rayo Vallecano Vallecano Mallorca - Vallecano 2 : 1
Včera 37. kolo Levante Levante UD - Deportivo Alavés Alavés Levante - Alavés 3 : 1
Včera 37. kolo Getafe Getafe CF - FC Barcelona Barcelona Getafe - Barcelona 0 : 0
20220515T18 : 30:00+0000
Getafe vs. Barcelona
Getafe
Barcelona
Včera 37. kolo Espaňol RCD Espanyol - Valencie CF Valencie Espaňol - Valencie 1 : 1
Včera 37. kolo Vigo Celta Vigo - Elche CF Elche Vigo - Elche 1 : 0
Včera 37. kolo Cádiz Cádiz CF - Real Madrid C.F. Real Madrid Cádiz - Real Madrid 1 : 1
Včera 37. kolo Real Betis Real Betis - Granada CF Granada Real Betis - Granada 2 : 0
Včera 37. kolo Atlético Atlético Madrid - Sevilla FC Sevilla Atlético - Sevilla 1 : 1
Včera 37. kolo Bilbao Athletic Club Bilbao - CA Osasuna Osasuna Bilbao - Osasuna 2 : 0

Souhrn z kalendáře:
22.5. 18 : 30 38. kolo Alavés Deportivo Alavés - Cádiz CF Cádiz TV Tipsport Alavés - Cádiz Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Barcelona FC Barcelona - Villarreal CF Villarreal TV Tipsport Barcelona - Villarreal Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Elche Elche CF - Getafe CF Getafe TV Tipsport Elche - Getafe Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Granada Granada CF - RCD Espanyol Espaňol TV Tipsport Granada - Espaňol Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Osasuna CA Osasuna - RCD Mallorca Mallorca TV Tipsport Osasuna - Mallorca Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Real Madrid Real Madrid C.F. - Real Betis Real Betis TV Tipsport Real Madrid - Real Betis Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo R. Sociedad Real Sociedad - Atlético Madrid Atlético TV Tipsport R. Sociedad - Atlético Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Sevilla Sevilla FC - Athletic Club Bilbao Bilbao TV Tipsport Sevilla - Bilbao Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Valencie Valencie CF - Celta Vigo Vigo TV Tipsport Valencie - Vigo Vsadit
22.5. 18 : 30 38. kolo Vallecano Rayo Vallecano - Levante UD Levante TV Tipsport Vallecano - Levante Vsadit