Valencie - Atlético 0:1Žolík Griezmann zařídil výhru Atlética ve Valencii

Fotbalisté Atlética Madrid zvítězili v pondělní dohrávce 3. kola španělské ligy 1:0 ve Valencii a připsali si druhou výhru v sezoně. Jediný gól utkání vstřelil v 66. minutě dvě minuty po svém příchodu na hřiště tečovanou střelou Antoine Griezmann.

Třetí mužstvo tabulky uplynulé sezony Atlético venkovní výhrou alespoň částečně napravilo předchozí domácí porážku s Villarrealem a je šesté. Valencie prohrála podruhé za sebou 0:1 a s třemi body je čtrnáctá. Ve třech zápasech dosud vstřelila pouze jednu branku, i proto tým posílil uruguayský kanonýr Edinson Cavani, jenž pondělní porážku nových spoluhráčů sledoval přímo z hlediště.

Bilbao deklasovalo Cádiz na jeho hřišti 4:0, dvě branky vstřelil Gorka Guruzeta. Athletic je se sedmi body na děleném čtvrtém místě s Villarrealem a ještě neinkasoval, Cádiz naopak zase neskóroval a jako poslední tým sezony ani nebodoval.