Nantes - PSG 3:1Fotbalisté Paris St. Germain podlehli v Nantes, Neymar dal gól a zahodil penaltu

Čtyři dny po vítězství 1:0 v úvodním osmifinále Ligy mistrů fotbalisté Paris St. Germain v domácí soutěži překvapivě podlehli 1:3 na hřišti Nantes. Domácí šokovali lídra tabulky třemi góly v prvním poločase.

Fotbalisté Paris St. Germain podlehli v lize Nantes. Hvězdný Neymar sice dal gól, ale také zahodil penaltu.

Ihned po přestávce snížil po Messiho přihrávce Neymar, který se tento týden vrátil do hry po zranění po dvou a půl měsících. V 59. minutě mohl brazilský kanonýr vstřelit kontaktní gól, ale penaltu zahodil.

Pařížský tým utrpěl v 25. kole teprve druhou porážku v soutěži. Druhý Olympique Marseille se mu může v neděli přiblížit na deset bodů.

Francouzská fotbalová liga - 25. kolo:
Lens - Lyon 1:1 (13. Clauss - 44. Kadewere)
Nantes - Paris St. Germain 3:1 (4. Kolo Muani, 16. Merlin, 45.+6 Blas z pen. - 47. Neymar).