PSG - Montpellier 5:2Fotbalisté PSG i v druhém ligovém zápase nastříleli pět branek

Fotbalisté Paris Saint-Germain nastříleli i v druhém kole francouzské ligy pět gólů a jasně vedou tabulku. Po úvodním vítězství 5:0 na hřišti Clermontu dnes úřadující mistři deklasovali 5:2 Montpellier.

Brazilec Neymar slaví branku proti Montpellier.

Kylian Mbappé sice ještě za bezbrankového stavu neproměnil ve 23. minutě penaltu, ale kanonádu favorita tím jen oddálil. Dvě branky vstřelil jeho kolega z ofenzivy Neymar, jenž byl ve 43. minutě z pokutového kopu úspěšný a šest minut po přestávce skóroval hlavou. V 69. minutě se nakonec trefil i Mbappé.

Francouzská fotbalová liga - 2. kolo:
Monako - Rennes 1:1 (73. Embolo - 59. Laborde)
Paris St. Germain - Montpellier 5:2 (43. z pen. a 51. Neymar, 39. vlastní Sacko, 69. Mbappé, 87. Sanches - 58. Chazrí, 90.+2 Tchato).