Kvůli výtržnostem fanoušků Lyonu se nedohrál pohárový zápas v Paříži

Ve Francii se nedohrál další fotbalový zápas kvůli výtržnostem fanoušků. Dnešní utkání 3. kola domácího poháru mezi druholigovým FC Paříž a Olympique Lyon bylo v poločase za stavu 1:1 přerušeno a po pětačtyřicetiminutové pauze ukončeno.

Ilustrační foto.

Favorizovaný Lyon na stadionu Charléty většinu prvního poločasu prohrával, až ve 44. minutě vyrovnal Dembélé. O pauze začali příznivci hostů napadat domácí fanoušky, házeli po nich i pyrotechniku a někteří před jejich útoky utekli na trávník.

Stalo se to jen tři týdny poté, co se nedohrál ligový zápas mezi Lyonem a Olympique Marseille, protože hostujícího záložníka Dimitriho Payeta trefila plastová láhev hozená z hlediště. Lyon kvůli tomu přišel o jeden bod v tabulce.