Štrasburk - PSG 3:3Mbappého dva góly stačily šampionům z PSG jen na remízu

Týden po zisku mistrovského titulu fotbalisté Paris St. Germain opět ve francouzské lize pouze remizovali, ve Štrasburku dnes přišli o výhru v nastavení, kdy vyrovnal na 3:3 Anthony Caci. Dva góly mistrovského celku vstřelil Kylian Mbappé, který nyní vede tabulku kanonýrů už s 24 brankami.

Kanonýr Paris St Germain Kylian Mbappé.

Mbappé společně s Hakimím se postarali o obrat skóre na 3:1, ale favorit náskok ztratil v poslední čtvrthodině, definitivně o něj přišel ve druhé nastavené minutě. Před týdnem ztratil PSG vedení 1:0 nad Lens dvě minuty před koncem, přesto mu to stačilo k zisku titulu. Štrasburk se před víkendovým programem posunul na pohárové páté místo, ale je na něm jen díky lepšímu skóre oproti Nice.

Francouzská fotbalová liga - 35. kolo:
Štrasburk - Paris St. Germain 3:3 (2. Gameiro, 75. vlastní Verratti, 90.+2 Caci - 23. a 68. Mbappé, 64. Hakimí).