Svěrkošovo Sochaux prohrálo s posledním týmem francouzské ligy

PAŘÍŽ

Fotbalistům Sochaux se v 27. kole francouzské ligy nepovedlo bodovat na hřišti posledního Le Havru a nadále zůstávají na příčkách znamenajících sestup. Nic na tom nezměnil ani český útočník Václav Svěrkoš, který odehrál celé utkání, ale ke svým čtyřem zásahům dnes žádný nepřidal.

Sochaux přitom vedlo po brance obránce Fatyho. Jenže z vedení se hosté radovali jen pět minut, než srovnal útočník Alassane; o výhře domácích poté rozhodl na začátku druhé půle Anin. Když pak Sochaux přišlo čtvrt hodiny před koncem o vyloučeného Mauice-Belaye, na zvrat se již nevzmohlo.

Francouzská fotbalová liga - 27. kolo:
Le Havre - Sochaux 2:1 (15. Alassane, 54. Anin - 12. Faty), Rennes - Auxerre 2:0 (9. Bocanegra, 36. Briand), St. Etienne - Nantes 2:1 (11. z pen. a 30. Ilan - 4. Klasnič).