Článek
Se sázkou na Lionela Messiho a spol. Drake neuspěl ani před čtyřmi lety, kdy byli Argentinci ve finále šampionátu v Kataru. Tehdy se nakonec v duelu s Francií stali šampiony, ale až po penaltovém rozstřelu, což podle listu New York Post zkazilo Drakeovi tiket s dvěma dalšími příležitostmi. Sázka tehdy zněla na milion dolarů (v aktuálním přepočtu 21,1 milionu korun).
Jeho tipům se při velké neúspěšnosti začalo říkat „Drakeova kletba“ a projevila se i při jiných letošních velkých událostech.

Smutní hráči Argentiny se stříbrnými medailemi
Na začátku roku jej stála milion dolarů sázka na triumf New Englandu v Super Bowlu, finále ligy amerického fotbalu tehdy vyhrál Seattle. Stejnou částku vsadil pětinásobný držitel ceny Grammy a jeden z nejlépe placených hudebníků současnosti nedávno na úspěch zápasníka MMA Conora McGregora v duelu organizace UFC proti Američanovi Maxi Hollowayovi, ale jeho „kůň“ se při návratu do klece zranil a zápas zhruba po minutě prohrál.
Rovněž tak Drake netrefil například vítěze loňského finále tenisového US Open. Triumf Carlose Alcaraze nad Jannikem Sinnerem jej stál 300.000 dolarů. V prosinci zase věřil, že youtuber Jake Paul porazí v ringu bývalého boxerského šampiona těžké váhy Anthonyho Joshuu a přišel o 200.000 dolarů.
MS ve fotbale 2026
Třiadvacáté mistrovství světa ve fotbale se konalo od 11. června do 19. července 2026. Poprvé v historii ho hostily tři země - USA, Kanada a Mexiko. Titul světových šampionů získalo Španělsko, které ve finále porazilo obhajující Argentinu. Po 20 letech se turnaje účastnilo také Česko, vypadlo ale už v základní skupině.












