Článek
Schlotterbeck se v Torontu zranil při souboji s Amadem Diallem. O poločase ho vystřídal Antonio Rüdiger z Realu Madrid.
Schlotterbeck je již třetím hráčem, který bude trenérovi Julianu Nagelsmannovi na turnaji chybět. Útočník Serge Gnabry kvůli zranění nebyl v nominaci na šampionát, osmnáctiletý záložník Lennart Karl musel z USA odletět a v týmu ho nahradil Assan Ouédraogo z Lipska.
„Schlotti nám na hřišti jako vynikající obránce bude velmi chybět, zejména pak jeho excelentní rozehrávka,“ řekl Nagelsmann. „Mohlo to být jeho mistrovství světa. Naštěstí je to velmi pozitivní člověk, který už zase hledí dopředu,“ dodal.
Němci mají po dvou výhrách jistý postup ze skupiny E, kterou zakončí čtvrtečním zápasem proti Ekvádoru.









