Fotbalistky Sparty na úvod Ligy mistryň zdolaly Glasgow

Chomutov

Fotbalistky Sparty v úvodním zápase prvního kola Ligy mistryň v Chomutově porazily Glasgow City 2:1. Góly Pražanek vstřelily v prvním poločase Lucie Martínková a Anna Dlasková. Odveta ve Skotsku se hraje za týden.

Hráčky Sparty se radují z gólu proti Glasgow v Lize mistryň.

Sparťanky otevřely skóre ve 34. minutě, kdy se po závaru zblízka prosadila Martínková. Za sedm minut Dlasková zvýšila výstavní ranou pod břevno. Týmu z Glasgowa se povedl začátek druhé půle a v 51. minutě snížila další povedenou střelou Wojciková. Domácí hráčky si hlavně v závěru vytvořily několik velkých šancí, ale žádnou už neproměnily.

Druhý český zástupce v elitní ženské soutěži Slavia Praha se ve čtvrtek od 14 hodin představí na hřišti Fiorentiny.