Kuchtův soutěžní debut za Lokomotiv skončil debaklem v poháru

Fotbalový útočník Jan Kuchta má za sebou nepovedenou soutěžní premiéru v dresu Lokomotivu Moskva, kam přestoupil v lednu z pražské Slavie. Jeho tým utrpěl v osmifinále Ruského poháru domácí debakl 0:4 s druholigovým Jenisejem Krasnojarsk. Kuchta odehrál 80 minut.

Jan Kuchta se spoluhráči z moskevského Lokomotivu

Český reprezentant, za kterého Lokomotiv zaplatil údajně kolem 130 milionů korun, nenavázal na dobré střelecké výkony v přípravě. V ní dal v pěti zápasech pět branek, jednou skóroval proti Jablonci a dvakrát v utkání se Spartou.

Lokomotiv neobhájí v poháru loňský triumf. Sedmý tým nejvyšší soutěže přišel v 36. minutě za stavu 0:1 o vyloučeného Naira Tiknizjana, v druhém poločase pak domácí neproměnili penaltu, z níž mohli snížit na 1:2.