Mané po úderu do hlavy nedohrál a po utkání s Kapverdy skončil v nemocnici

Hvězda senegalské fotbalové reprezentace Sadio Mané skončil po osmifinálové výhře nad Kapverdy (2:0) na africkém šampionátu v nemocnici. Kanonýr Liverpoolu utkání nedohrál kvůli bolestem hlavy po srážce s brankářem Vozinhou.

Senegalský útočník Sadio Mané po ošetření během zápasu s Kapverdy.

Mané se s gólmanem soupeře srazil v 57. minutě, Vozinha byl po střetu vyloučen. O šest minut později si Mané na zadní tyči našel centr z rohového kopu a o břevno zakončil, chvíli nato ale musel kvůli nevolnosti střídat. Po utkání zamířil do nemocnice na vyšetření.

"Zatím nemám další informace, doufám, že to nebude vážné. Byl otřesený a cítil závrať, takže musel ze hřiště," citoval server Sky Sports trenéra Senegalu Alioua Cissého.

Na oficiálním twitterovém účtu mistrovství se později objevila společná fotka Maného a Vozinhy, který senegalského útočníka přijel do nemocnice navštívit. Mané má na zotavení pět dní, Lvy z Térangy čeká čtvrtfinále v neděli.