Parádní sólo. Barcelonská legenda rozvášnila Japonsko

Kóbe/Praha

Barcelonská legenda už úřaduje v Japonsku. Slavný fotbalista Andres Iniesta byl hlavní hvězdou utkání japonské ligy. Fanouškům předvedl parádní sólo, zakončil jej gólem a stadión burácel nadšením. Tohle je hvězda, na kterou v Kóbe čekali. Zkušený Španěl byl i u dalších důležitých momentů zápasu, když třeba chvíli před koncem zavinil penaltu. Jak si bývalý hráč Barcelony vedl se můžete přesvědčit v přiloženém videu.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Exbarcelonský Iniesta uchvátil JaponskoVideo: sntv

Velká chvíle exbarcelonské hvězdy přišla v patnácté minutě. Němec Podolski poslal míč Iniestovi do pokutového území, ten se elegantně zbavil obránce, udělal kličku i gólmanovi a skóroval.

O chvíli později byl Španěl na startu další akce, kdy míč skončil v síti. Nebýt toho, že střelec dopravil míč do sítě rukou, byla by na světě další paráda. Ve druhém poločase už to ale vyšlo a Iniesta rozjel přihrávkou akci, po níž Kóbe zvýšilo na 2:0.

Chvíli před koncem ale bývalému španělskému reprezentantovi zatrnulo. Ve vlastním pokutovém území totiž zavadil o nohy útočícího soupeře a pískala se penalta. Z ní hosté snížili na 2:1, ale víc už toho nestihli a Iniesta se mohl radovat.