Sparta - Slavia 1:1, na pen. 2:4 Slávistky porazily ve finále poháru Spartu na penalty a obhájily double

Fotbalistky Slavie ve druhé sezoně po sobě získaly double. Po vítězství v lize ve finále domácího poháru ve Vlašimi zdolaly na penalty 4:2 městské rivalky ze Sparty. V normální hrací době skončil zápas 1:1.

Fotbalistky Slavie se radují z branky

Slávistky prohrávaly od 42. minuty po trefě Anny Dlaskové. V páté minutě nastavení odvrátila jejich porážku střídající útočnice Tereza Kožárová.

V penaltovém rozstřelu se neprosadily sparťanky Kotrčová a Stibůrková, naopak čtyři z pěti slávistek se nemýlily. Rozhodující penaltu obstarala Bendová.

Slavia porazila Spartu ve třetím soutěžním utkání po sobě po dvou výhrách v ligové nadstavbové skupině o titul.

Finále Českého poháru fotbalistek ve Vlašimi:
Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 (1:0), na pen. 2:4
Branky: 42. Dlasková - 90.+5 Kožárová. Penaltu proměnily: Pochmanová, Vyštejnová - Stackpoleová, Khýrová, Bendová, Bartovičová. Penaltu neproměnily: Kotrčová, Stiburtková - Fosterová..