Střídající Kuchta přispěl gólem k remíze Lokomotivu v derby s Dynamem

Reprezentační útočník Jan Kuchta se takřka po dvou měsících trefil v ruské fotbalové lize a v 29. kole pomohl Lokomotivu k remíze 3:3 v moskevském derby s Dynamem. Pětadvacetiletý hráč dal po zimním příchodu ze Slavie třetí ligovou branku.

Jan Kuchta pomohl svému týmu k remíze jednou brankou

Lokomotiv prohrával po poločase 1:3, po pauze ale dokázal proti favorizovanému rivalovi vyrovnat. Kuchta přišel na hřiště v 59. minutě a o šest minut později se prosadil, když si naběhl na Kerkův pas za obranu a únik s přehledem zakončil technickou střelou k tyči. Bod zařídil domácím v 72. minutě sám Nizozemec Kerk.

Dynamo nevyhrálo počtvrté v řadě a v posledním kole se utká v přímém souboji se Soči o druhé místo. Lokomotiv je v neúplné tabulce šestý.