Utahovat si z trenéra? Tohle se géniovi Messimu vymstilo

La Serena

První zápas Copa América nedopadl pro favorizovanou Argentinu nejlépe, přitom po 45 minutách fotbalisté Albiceleste sršeli vtipem. Tamní média odhalila, jak si hvězdný Lionel Messi a jeho spoluhráč Ángel di María během nástupu do druhé půle dělají legraci z poločasového proslovu trenéra Gerarda Martina.

Messi a Di María si utahovali z trenéra.

Argentinci vedli v polovině zápasu po trefách Agüera a právě Messiho 2:0, soupeře navíc jasně přehrávali a možná proto podlehli sebeuspokojení.

Ani ty největší hvězdy svého kouče „Tatu" Martina nebraly vážně. „Co to říkal v šatně, nějakou hloupost?" říkal Messi směrěm k Di Maríovi. Ten se smíchem odvětil: „Že to nebude jednoduchý výsledek."

Oba si sice zakryli ústa, avšak argentinští novináři jejich konverzaci rychle odhalili. A záložník Manchesteru United měl nečekaně pravdu. Fotbalisté Albiceleste po změně stran své šance zahazovali a góly už střílela jen Paraguay. Po trefách Nelsona Valdeze a argentinského rodáka Lucase Barriose v nastavení skončil duel nakonec smírně 2:2.