Tarragona

Bezpochyby jednu z nejkrásnějších branek své dosavadní kariéry vstřelil ve třetí španělské fotbalové lize záložník David Mateos Rocha. Devětadvacetiletý hráč Tarragony uchvátil spoře zaplněné ochozy výstavním volejem, na který gólman soupeře neměl nárok.

David Rocha a jeho parádní dalekonosná rána.

Jeho parádní rána navíc přišla pro Tarragonu v pravý čas. Ještě pět minut před koncem totiž prohrávala s týmem Olimpic Xativa 1:2 a bodový zisk se jí pomalu a jistě vzdaloval.

Domácí ale našli spasitele. Po rohovém kopu se odrazil míč k Rochovi, jenž na nic nečekal. Bleskově si balón zpracoval na prsou a z dobrých pětatřiceti metrů ho levačkou napálil bez přípravy nechytatelně pod víko.

Tarragona nakonec dokonala obrat v zápase, když se hned o minutu později trefil ještě Iván Aguilar. Olimpic tak nakonec nevybojoval ani jeden bod, domů odjel s porážkou 2:3.