Slovácko - Ml. Boleslav 1:0Slovácko vybojovalo čtvrtfinále poháru

55. Hofmann 1 : 0

Fotbalisté Slovácka postoupili do čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu. Obhájci trofeje v osmifinále v Uherském Hradišti zdolali Mladou Boleslav 1:0 brankou Stanislava Hofmanna. V druhém dnešním utkání pražská Slavia od 17 hodin hraje na stadionu druholigové Karviné.

Zleva Jan Kalabiška ze Slovácka a Radek Látal z Boleslavi v hlavičkovém souboji.

Slovácko bylo od začátku aktivnější. V závěru prvního poločasu ještě Havlík trefil tyč, ale v 55. minutě už skóroval Hofmann po rohovém kopu.

Domácí brankář Nguyen poté vyrazil střelu Karafiáta, který v 88. minutě dostal červenou kartu za tvrdý faul na Tomiče. Slovácko neprohrálo s Mladou Boleslaví ve čtvrtém soutěžním duelu po sobě.

Osmifinále českého fotbalového poháru MOL Cupu:
1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
Branka: 55. Hofmann. Rozhodčí: Szikszay - Hrabovský, Mokrusch. ČK: 88. Karafiát (M. Boleslav).
Slovácko: Nguyen - Tomič, Kadlec, Hofmann, Kalabiška - Daníček (69. Šašinka), Havlík - Petržela (69. Holzer, 87. Reinberk), Kohút (82. Břečka), Duskí - Mihálik (82. Vecheta). Trenér: Svědík.
M. Boleslav: Mikulec - Donát, Suchý, Karafiát - Látal (56. Skalák), Kubista, Mareček (70. Matějovský), Dancák (84. Žitný), Fulnek - Ladra (70. Ekpai), Pech (70. Škoda). Trenér: Hoftych.