Chelsea - Middlesbrough 3:0Chelsea doma nezaváhala a je krůček od titulu. Chybí jí jedna výhra

Londýn

Fotbalisté Chelsea porazili v pondělním utkání 36. kola Premier League 3:0 Middlesbrough a poslali ho do druhé ligy. Blues udělali další důležitý krok k mistrovskému titulu, chybí jim k němu jedno vítězství.

Kanonýr Chelsea Diego Costa zahrál brankáři Middlesbrough na housle a vstřelil vedoucí gól lídra Premier League.

Chelsea razantně mašíruje za titulem. Blues nabudilo nedávné zaváhání Tottenhamu v derby s West Hamem a teď doma na Stamford Bridge smetla Middlesbrough. Chelsea vyhrála 3:0 a poražení sestupují.

Favorit si vybudoval náskok už před přestávkou. Nejprve překonal jesličkami gólmana soupeře Costa a o chvíli později zvýraznil náskok Chelsea Alonso. Dvacet minut po pauze pečetil vítězství Blues gólem Matič.

Tři kola před koncem Premier League vede Chelsea ligu o sedm bodů před Tottenhamem. Od jistoty mistrovských oslav ji dělí jediný vyhraný zápas. Ten nejbližší odehraje Chelsea v sobotu na půdě WBA.