Crystal Palace - Watford 1:2Crystal Palace nespasil ani Adebayor. O vítězství Watfordu rozhodl Deeney

Londýn/Praha

Fotbalisty Crystal Palace nespasila ani nová lednová útočná posila. Emmanuel Adebayor. Ten sice v zápase 26. kola anglické Premier League skóroval na domácím stadiónu do sítě Watfordu, ale přesto londýnský celek prohrál 1:2. Na vítězství tak družina Alana Pardewa čeká už devět střetnutí.

Naběhl si na centr a hlavou trkl do míče, který skončil v síti. Vzhledem ke svým výškovým parametrům (188 cm) tradiční gól. Tožský forvard Adebayor takto pálil například v Realu Madrid nebo v Manchesteru City. Nyní už nastupuje za Crystal Palace. Jeho první trefa v dresu nového zaměstnavatele však k výhře nevedla.

Watford se totiž může spolehnout na své kanonýry. Buď pálí Odion Ighalo nebo Troy Deeney. Tentokrát vzal střeleckou parketu na sebe sedmadvacetiletý Angličan Deeney. Nejprve v prvním poločase proměnil pokutový kop po faulu domácího kapitána Mileho Jedinaka a poté osm minut před koncem duelu zpracoval odražený míč a z malého vápna ho pohotově uklidil do branky Wayna Hennesseye.

Crystal Palace tak podeváté za sebou padlo, Hornets naopak napravili výsledkové zaváhání z předchozích dvou zápasů.