Burnley - Southampton 2:0Fotbalisté Burnley porazili Southampton a dál bojují o záchranu

Fotbalisté Burnley porazili ve čtvrtek v anglické lize Southampton 2:0 a ztrácejí bod na první nesestupovou příčku. Sedmnáctý Everton má však zápas k dobru. Útočník Matěj Vydra nastoupil za vítěze od 78. minuty.

Burnley bodovalo i v druhém utkání po odvolání dlouholetého kouče Seana Dychea. Pod vedením prozatímního trenéra Mikea Jacksona nejprve remizovalo na hřišti West Hamu a dnes se dočkalo výhry.

Skóre otevřel ve 12. minutě obránce Roberts, jenž se trefil povedenou střelou na zadní tyč a dal první gól v sezoně. Na konci prvního poločasu pojistil vedení Collins hlavičkou po rohovém kopu. Vydra v závěru vystřídal Nizozemce Weghorsta.