Bournemouth - Tottenham 0:2Maddison prvním gólem v dresu Tottenhamu pomohl k výhře 2:0

Fotbalisté Tottenhamu v 3. kole anglické ligy zvítězili na hřišti Bournemouthu 2:0. Prvním gólem po letním příchodu se na tom podílel záložník James Maddison.

Ilustrační snímek.

Bývalý hráč Leicesteru otevřel skóre v 17. minutě hry, když si naběhl na průnikovou přihrávku Sarra a z bezprostřední blízkosti překonal brankáře Neta. Do druhého poločasu vstoupil lépe domácí Bournemouth, ale přesto to byli severolondýnští „Kohouti“, kdo v 63. minutě přidal druhou branku. Po pohledné týmové akci se prosadil Kulusevski.

Tottenham pod novým trenérem Postecoglouem v lize ještě neprohrál a minimálně na pár hodin se posunul do čela neúplné tabulky.

Anglická fotbalová liga - 3. kolo:
Bournemouth - Tottenham 0:2 (17. Maddison, 63. Kulusevski)
16:00 Arsenal - Fulham, Brentford - Crystal Palace, Everton - Wolverhampton, Manchester United - Nottingham
18:30 Brighton - West Ham United