Crystal Palace - Manchester Utd. 1:1Manchester United přišel v nastavení o výhru

Fotbalisté Manchesteru United přišli v nastaveném čase o výhru na hřišti Crystal Palace, dohrávka 7. kola anglické ligy skončila remízou 1:1. V Londýně tak svěřencům trenéra Erika ten Haga skončila po pěti ligových zápasech série vítězství a v tabulce jsou třetí bodově nastejno s městským rivalem City. Na vedoucí Arsenal, s nímž se střetnou v neděli, ztrácejí "Rudí ďáblové" osm bodů.

Fotbalista Manchester United Bruno Fernandes slaví gól proti Crystalu Palace.

United vedli na na hřišti dvanáctého týmu tabulky od 43. minuty, kdy se po přihrávce Christiana Eriksena ve vápně trefil Bruno Fernandes. O vyrovnání se postaral v první nastavené minutě krásnou střelou z přímého kopu pod břevno Michael Olise.

Manchester tak na poslední chvíli přišel o desátou soutěžní výhru za sebou a nezvítězil poprvé od porážky s Aston Villou na začátku listopadu.