Pohroma pro West Ham. Nezvládl penalty a vypadl z poháru s druholigovým soupeřem

Fotbalisté West Hamu ve třetím kole Ligového poháru vypadli po výsledku 2:2 a 9:10 v penaltovém rozstřelu s druholigovým Blackburnem. Za "Kladiváře" odehrál 77 minut obránce Vladimír Coufal, záložník Tomáš Souček zůstal na lavičce. V soutěži končí také lídr Premier League Arsenal, který doma nestačil 1:3 na další prvoligový klub Brighton. Manchester City ve šlágru porazil 2:0 Chelsea.

Fotbalisté Blackburnu Rovers se radují z postupu přes West Ham.

West Ham inkasoval vyrovnávací branku v 88. minutě a po konci základní hrací doby následovaly ihned pokutové kopy. Střelci byli neomylní až do desáté série, ve které minul domácí stoper Ogbonna.

Penaltový rozstřel po bezbrankových remízách naopak zvládli další favorité. Třetí tým Premier League Newcastle vyřadil Crystal Palace a Liverpool udolal Derby County ze třetí ligy.