Everton - Crystal Palace 3:1Richarlison rozhodl o výhře Evertonu nad Crystal Palace

Londýn

Fotbalisté Evertonu porazili v 26. kole anglické ligy Crystal Palace 3:1. Vítěznou branku dal v 59. minutě brazilský útočník Richarlison.

Fotbalisté Evertonu se radují z branky proti Crystal Palace v 26. kole Premier League.

Trenér Crystal Palace Roy Hodgson vyslal do utkání nejstarší základní jedenáctku v klubové historii s věkovým průměrem přes 30 let, zkušená sestava ale body nevybojovala. V 59. minutě se za stavu 1:1 prosadil Richarlison přesnou střelou k tyči po individuální akci. Na konečných 3:1 v závěru upravil svou 11. ligovou trefou v sezoně nejlepší střelec týmu Dominic Calvert-Lewin.

"Karamelky" drží pětizápasovou sérii bez prohry a posunuly se v neúplné tabulce na sedmé místo. Program 26. kola Premier League je kvůli krátké zimní pauze rozprostřen do dvou týdnů.

Anglická fotbalová liga - 26. kolo:
Everton - Crystal Palace 3:1 (18. Bernard, 59. Richarlison, 88. Calvert-Lewin - 51. Benteke)
Brighton - Watford 1:1 (78. vlastní Mariappa - 19. Doucouré)