Brentford - Arsenal 2:0 Šokující vstup do sezony. Arsenal v anglické lize podlehl úplnému nováčkovi

Londýn

Fotbalisté Arsenalu v prvním kole nové sezony anglické ligy nečekaně prohráli 0:2 na hřišti nováčka Brentfordu. Domácí celek výhrou oslavil historicky první start v Premier League.

Fotbalisté Brentfordu se radují, historicky první zápas v Premier League proti Arsenalu ovládli 2:0.

Skóre londýnského derby otevřel ve 22. minutě Sergi Canós. Druhou branku Brentfordu, který má v kádru i českého záložníka Jana Žambůrka, přidal ve druhém poločase Christian Nörgaard.

Brentford si tak připsal první výhru v Premier League a první v nejvyšší anglické soutěži po 74 letech. Naopak Arsenal v úvodním kole s nováčkem prohrál poprvé od ročníku 1976/77.