Tottenham - Liverpool 1:3Střelecké trápení je u konce. Liverpool se posunul před Součkův West Ham

Fotbalisté Liverpoolu porazili 3:1 domácí Tottenham a ukončili čtyřzápasové čekání na gól. V anglické lize obhájci titulu vyhráli po pěti kolech.

Sadio Mane slaví třetí branku v síti Tottenhamu

Fotbalisté Liverpoolu v dnešním utkání 20. kola porazili 3:1 domácí Tottenham a v anglické lize ukončili dvě nelichotivé série. Obhájci titulu dali gól po čtyřech zápasech a navíc se dočkali prvního vítězství po pěti kolech. V tabulce se posunuli na čtvrté místo před West Ham.

Hosty poslal do vedení ve čtvrté minutě nastavení Roberto Firmino a ukončil střelecké trápení Liverpoolu, který neskóroval dlouhých 483 minut. Druhý gól přidal ve 47. minutě Trent Alexander-Arnold, ale vzápětí snížil povedenou střelou z dálky Pierre-Emile Höjbjerg.

Fotbalisté Liverpoolu se radují z úvodní branky utkání proti Tottenhamu

Drama se však nekonalo. O přestávce kvůli zranění střídal nejlepší střelec domácích Harry Kane a v 65. minutě rozhodl Sadio Mané.

Liverpool se díky druhému vítězství v posledních osmi soutěžních zápasech posunul na čtvrté místo o dva body před West Ham. Tottenham prohrál po čtyřech zápasech, je šestý a na páté "Kladiváře" ztrácí dva body.

Anglická fotbalová liga - 20. kolo:
Tottenham - Liverpool 1:3 (49. Höjbjerg - 45.+4 Firmino, 47. Alexander-Arnold, 65. Mané).