Zkáza pro Citizens! Hned v prvním kole se zranil kapitán. Není to dobré, smutní Guardiola

Fotbalistům Manchesteru City bude nějaký čas chybět kapitán a jeden z nejvíce klíčových hráčů Kevin de Bruyne. Belgický záložník si v pátek při výhře 3:0 nad Burnley v prvním zápase nového ročníku anglické ligy poranil stehno. Po zápase o tom informoval trenér obhájců titulu Pep Guardiola.

Kevin De Bruyne si přivodil zranění stehna při úvodním zápase Premier League s Burnley.

Dvaatřicetiletý De Bruyne kvůli stejnému zranění před dvěma měsíci nedohrál finále Ligy mistrů, nyní musel střídat už ve 23. minutě. "Ano, je zase zraněný. A je to stejný problém jako posledně, to není dobré," uvedl Guardiola.

Manchester City vykročil za obhajobou jasnou výhrou nad nováčkem, kterou dvěma brankami v první půli zařídil nejlepší střelec minulého ročníku Premier League Erling Haaland. Zbývající branku přidal v závěru Rodri.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.