Lazio Řím - AC Milán 0:1AC Milán ladí formu na Slavii, srazil oslabené Lazio

Fotbalisté AC Milán vyhráli v italské lize předehrávku 27. kola 1:0 nad Laziem, které dohrávalo po třech červených kartách v osmi. Soupeř pražské Slavie pro osmifinále Evropské ligy rozhodl o vítězství nad oslabeným soupeřem až díky brance střídajícího Noaha Okafora z 88. minuty.

Olivier Giroud z AC Milán (vpravo) v souboji s Mariem Gilouem z Lazia

Domácí římský klub hrál v deseti od 57. minuty, kdy musel ze hřiště po druhé žluté kartě obránce Luca Pellegrini. Přesilovku ale využil až v závěru, poté co se po čtvrt hodině na hřišti prosadil švýcarský útočník. Ve vyhrocené koncovce nastavení pak rozhodčí ukázal červené karty za nesportovní chování ještě dalším dvěma hráčům Lazia.

AC Milán, který čeká první duel se Slavií ve čtvrtek, figuruje před víkendovým programem v tabulce na třetím místě o bod za Juventusem. Vedoucí Inter má náskok 13 bodů.