FC Turín - Fiorentina 1:1Fotbalisté Fiorentiny v devíti neudrželi vedení v Turíně

Řím

Fotbalisté Fiorentiny přišli ve dvojnásobném oslabení ve 20. kole italské ligy o výhru na hřišti FC Turín. Sestupem ohrožení domácí vyrovnali na 1:1 dvě minuty před koncem.

Turínský Simone Zaza při akrobatickém kousku v utkání s Fiorentinou.

Hosty poslal do vedení v 67. minutě prvním gólem v sezoně francouzský záložník Franck Ribéry po narážečce s Giacomem Bonaventurou. V té době už hrál tým z Florencie o deseti bez vyloučeného Gaetana Castrovilliho. O dalšího hráče Fiorentina přišla pět minut po Ribéryho brance, kdy dostal červenou kartu za úder hlavou soupeře Nikola Milenkovič.

Domácím se podařilo využít dvojnásobnou přesilovku v 88. minutě díky skluzu Andrey Belottiho. Turín se po třetí remíze za sebou posunul bod nad pásmo sestupu, Fiorentina je dvanáctá.