Hlavní obsah

Gattuso zuří: Jen v Itálii může být kapitán vyloučen za nadávky sudímu

17. 12. 2020 10:03

Trenér fotbalistů Neapole Gennaro Gattuso si po středečním ligovém zápase na hřišti Interu Milán stěžoval, že pouze v Itálii může být vyloučen kapitán týmu za použití vulgárních výrazů na adresu rozhodčího. Neapol prohrála ve šlágru 12. kola 0:1 poté, co útočník Interu Romelu Lukaku proměnil v 73. minutě penaltu a krátce před tím sudí Davide Massa udělil červenou kartu kapitánovi hostů Lorenzu Insignemu.

Foto: Alberto Lingria, Reuters

Trenér fotbalistů Neapole Gennaro Gattuso

Článek

"Tohle se stává pouze v Itálii. Kapitán Neapole nemůže být vyloučen za to, že po pochybně nařízené penaltě nadává rozhodčímu," řekl Gattuso televizní stanici Sky Italia.

"Hrajeme fotbal, sprosté slovo vám může vyklouznout. Pouze v Itálii jsou ale hráči kvůli tomu vyloučeni," dodal někdejší dlouholetý fotbalista AC Milán.

Výhra Interu ukončila šestizápasovou neporazitelnost Neapole v soutěžních utkáních. Na třetím místo se místo SSC dostal Juventus Turín, na nějž Neapol ztrácí bod.

Inter zůstává druhý, po remíze lídra soutěže AC Milán 2:2 na hřišti Janova však za ním jeho městský rival zaostává už jen o bod.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Reklama

Související témata: