Inter - Salernitana 4:0Inter deklasoval Salernitanu

Inter Milán porazil v italské fotbalové lize poslední Salernitanu 4:0 a vede tabulku o deset bodů před Juventusem. Favorit rozhodl o své šesté výhře v soutěži v řadě už v prvním poločase, kdy se trefili Thuram, kapitán Martínez a Dumfries.

Fotbalisté Interu se radují z branky

Argentinský mistr světa Martínez dal dvacátý gól v soutěži a upevnil si suverénní vedení v tabulce střelců. Po hodině hry ho vystřídal Arnautovic, který v samém závěru zpečetil výhru Interu.

Salernitana přišla už ve 24. minutě o nedávnou posilu Jeromea Boatenga. Německý mistr světa z roku 2014 musel střídat kvůli zranění.

Italská fotbalová liga – 25. kolo:
FC Turín – Lecce 2:0 (49. Bellanova, 80. Zapata)
Inter Milán – Salernitana 4:0 (17. Thuram, 19. Martínez, 40. Dumfries, 90. Arnautovic)