Inter - Lecce 2:0Inter je po výhře nad Lecce znovu na druhém místě italské fotbalové ligy

Fotbalisté Interu Milán v 25. kole italské ligy zvítězili doma 2:0 nad Lecce a vrátili se na druhé místo o dva body před Lazio Řím. Na vedoucí Neapol ztrácí "Nerazzurri" stále propastných 15 bodů. AS Řím si poradil na svém hřišti 1:0 s Juventusem a je čtvrtý.

Fotbalisté Interu milán slaví triumf nad Lecce.

Inter částečně napravil porážku z minulého kola s Boloňou a potvrdil nejlepší domácí bilanci v soutěži. V 29. minutě otevřel skóre Mchitarjan a po změně stran přidal pojistku Martínez, se 14 trefami druhý nejlepší střelec Serie A.

Lecce prohrálo podruhé za sebou bez vstřelené branky a je na 15. příčce.

Duel AS Řím - Juventus rozhodl jedinou trefou v 53. minutě obránce Mancini, jenž se prosadil v lize bez dvou dnů po dvou letech. Juventus, který dohrával závěr bez vyloučeného Keana, prohrál po čtyřech výhrách a je na osmém místě. Turínský celek pokračuje v sezoně s odečtem 15 bodů za falšování účetnictví.