Inter Milán - AS Řím 2:0Inter Milán si v Italském poháru zajistil postup do semifinále

Fotbalisté Interu Milán porazili v Italském poháru na svém hřišti 2:0 AS Řím a postoupili do semifinále. Aktuální ligový lídr se v dalším kole utká s vítězem středečního duelu AC Milán - Lazio Řím.

V souboji o míč (zleva) Marcelo Brozovič z Interu Milán a Nicolo Zaniolo z AS Řím.

Inter vedl už od druhé minuty, kdy se z voleje prosadil Džeko. Druhý gól přidal v 68. minutě výstavní ránou zpoza vápna Sánchez.

Římané nevyzráli na dnešního soupeře v desátém vzájemném utkání po sobě. "Nerazzurri" částečně napravili sobotní ligovou porážku v milánském derby a postupem do semifinále už minimálně zopakovali výsledek z minulé sezony.

Další čtvrtfinálové dvojice tvoří Bergamo s Fiorentinou a Juventus se Sassuolem. Obě utkání jsou na programu ve čtvrtek.