To byl zářez! Italský sudí si nějakou dobu nezapíská

Fotbalisté AC Milán mohli po pondělním duelu 22. kola italské ligy v případě výhry povyskočit do čela Serie A. Zápas se Spezií jim ale vůbec nevyšel. O poločase sice 1:0 vedli, nakonec se ale museli smířit s domácí porážkou 1:2. Pod výsledek se ovšem výrazným způsobem podepsal rozhodčí duelu Marco Serra.

Tohle se nepovedlo. Ante Rebič diskutuje s rozhodčím Marcem Serraou poté, co sudí upřel domácím možnost skórovat.

Rossoneri vedli od nastavení prvního poločasu, kdy se prosadil Leao. Jenže za hosty v 64. minutě srovnal Kevin Agudelo.

Fotbalisté AC mohli v závěru strhnout vítězství na svou stranu. Po faulu Simone Bastoniho se míč dostal k Junioru Messiasemu a ten vyslal pěknou střelou míč do sítě, jenže rozhodčí duelu jen chvíli před tím nesmyslně pískl do píšťalky.

Zlatan Ibrahimovic a spol. se mohli uvztekat, že jim sudí nenechal výhodu a se svým verdiktem se zcela jasně unáhlil. A jen o chvíli později navíc přišla pro domácí pohroma.

O výhře Spezie rozhodl v nastavení z brejku útočník Emmanuel Gyasi.

Sudí Serra si byl své hrubky zcela jistě vědom. Ještě na hřišti se hráčům AC omlouval. A po závěrečném hvizdu ho přemohly emoce. Podle listu La Gazzetta dello Sport ho plačícího v šatně dokonce musel utěšovat kanonýr Ibrahimovic.

Italská média předpokládají, že Serra dostane od komise rozhodčích zákaz činnosti na více než dva duely.