Hisacune vyhrál jako třetí Japonec turnaj elitního evropského okruhu

Golfový turnaj Open de France vyhrál jednadvacetiletý Rjo Hisacune a jako třetí japonský hráč získal titul na elitním evropském okruhu DP World Tour. Před poslední kolem ztrácel na první místo dvě rány, ale dnes předvedl 66 úderů a zvítězil o dva před Angličanem Jordanem Smithem a Dánem Jeffem Wintherem.

Ilustrační foto.

Jako první japonský golfista v tehdejším seriálu European Tour triumfoval Isao Aoki v roce 1983 na European Open v Sunningdale. O 33 letech později na něj navázal Hideki Macujama na WGC-HSBC Champions v Šanghaji.

Golfový turnaj Open de France série European Tour v St. Quentinu (par 71, dotace 3,25 milionu dolarů):