Nelly Kordová skončila při premiéře mezi muži na turnaji dvojic pátá

Nelly Kordová obsadila při premiéře mezi muži na turnaji dvojic QBE Shootout s Dennym McCarthym dělené páté místo. Druhá golfistka světového žebříčku a dcera bývalého českého tenisty Petra Kordy byla jednou ze dvou žen, které na akci PGA Tour v Naples na Floridě startovaly. Z dvanácti párů si vítěznou trofej odvezli Sahith Theegala a Tom Hoge.

Nelly Kordová při turnaji dvojic QBE Shootout v Naples na Floridě.

Theegala o tom rozhodl na závěrečné jamce pětimetrovým puttem. Na okruhu PGA se dočkal prvního triumfu, i když se turnaj nepočítá do pořadí FedEx Cupu, ani se za něj neudělují body do žebříčku. S Hogem po třech kolech měli skóre -34, druhé nejlepší v historii turnaje, a porazili o ránu jiné Američany Ryana Palmera s Charleym Hoffmanem.

Druhou ženou vedle mladší ze sester Kordových Nelly byla Lexi Thompsonová. S Maverickem McNealym se podělili o desátou pozici.

Golfový turnaj dvojic QBE Shootout série PGA Tour v Naples v USA (par 72, dotace 3,8 milionu dolarů)