Bitva o finále pokračuje. Zlín si vynutil sedmý zápas

Hokejisté Zlína zvítězili v šestém utkání semifinále play off první ligy doma nad Litoměřicemi 2:0 a vyrovnali stav série na 3:3 na zápasy. Loňský vítěz druhé nejvyšší soutěže si vynutil rozhodující sedmý zápas, který se bude hrát v sobotu od 17:00 v Litoměřicích. Na finálového soupeře stále čeká Vsetín, který v úterý postoupil po vítězství 4:1 na zápasy přes Jihlavu.

Hokejisté Zlína se radují z branky (archivní snímek)

Berani se ujali vedení po 28 sekundách druhé třetiny, kdy potrestali vyloučení Jiřího Jebavého z konce úvodní části. Střelou z pravého kruhu překonal Oldřicha Cichoně Petr Holík.

V 37. minutě po Holíkově přihrávce zpečetil výsledek z brankoviště Fin Mikko Salmio. Brankář Daniel Huf udržel poprvé v letošním play off a popáté v sezoně čisté konto.

Semifinále play off první hokejové ligy – 6. zápas:
Zlín–Litoměřice 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Branky: 21. P. Holík, 37. Salmio. Rozhodčí: Bejček, Kubičík - Kokrment, Polák. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 4712. Stav série: 3:3.