Vrchlabí - Jihlava 2:3Hokejisté Jihlavy si vítězstvím upevnili čtvrté místo v první lize

Hokejisté Jihlavy zvítězili v dohrávce 39. kola první ligy ve Vrchlabí 3:2 v prodloužení a díky třetí výhře z posledních šesti zápasů si upevnili čtvrté místo. Vrchlabí prohrálo potřetí v řadě, podruhé za sebou to bylo až v nastavení a posunulo se z deváté na osmou pozici před Přerov.

Hokejisté Jihlavy. Ilustrační foto.

Jako první se radovali v čase 24:44 minutě domácí díky brance Filipa Koffera, který využil přesilovou hru. Dukla otočila skóre mezi 46. a 53. minutou, kdy se prosadili Matěj Zadražil a Daniel Kowalczyk. Za čtyři minuty se ale trefil Ivan Lytvynov a poslal zápas do nastavení. V něm po 15 sekundách rozhodl svým druhým gólem v utkání Zadražil.

Dohrávka 39. kola první hokejové ligy:
Vrchlabí - Jihlava 2:3 v prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
Branky: 25. Koffer, 57. Lytvynov - 46. a 61. M. Zadražil, 53. Kowalczyk. Rozhodčí: Petružálek, Pilný - Jindra, Zídek. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 611.