Ústí n. Labem - Šumperk 4:2Roubík zařídil třemi body výhru Ústí nad Šumperkem

Hokejisté Ústí nad Labem porazili v předehrávce 19. kola první ligy poslední Šumperk 4:2 a po teprve druhé výhře z posledních šesti zápasů se posunuli na osmé místo. Třemi body za dvě branky a jednu asistenci se na vítězství podílel útočník Jaroslav Roubík.

Do vedení šel v 25. minutě Šumperk díky trefě Tomáše Brunce, ale ještě ve druhé třetiny vyrovnal v přesilovce svou 14. trefou v sezóně nejlepší střelec soutěže David Tůma.

Góly ve 49. minutě při hře čtyř proti čtyřem a v 51. minutě v přesilovce zařídil rozhodující náskok Slovanu Roubík. Hosté sice ještě snížili díky brance Jiřího Půhoného, ale 50 sekund před koncem při power play dovršil výsledek do prázdné branky Jan Kloz.

Předehrávka 19. kola první hokejové ligy:
Ústí nad Labem - Šumperk 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
Branky: 49. a 51. Roubík, 34. Tůma, 60. Kloz - 25. Brunec, 58. Půhoný. Rozhodčí: Krob - Jílek, Šperl. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Diváci: 841.