Hradec Králové - Straubing 4:1Hokejisté Hradce Králové vyhráli v přípravě nad Straubingem

Hradec Králové

Hokejisté Hradce Králové porazili doma v přípravě na nový ročník extraligy Straubing 4:1. Oplatili tak soupeři páteční porážku 2:3 po samostatných nájezdech z ledu účastníka německé DEL. Generálkou před startem nejvyšší soutěže bude pro Mountfield čtvrteční duel na ledě Znojma, které hraje v mezinárodní EBEL.

Útočník Hradce Králové Jiří Šimánek - ilustrační foto.

Hradec Králové završil výhrou den, při kterém připravil pro fanoušky také zábavný program i autogramiádu jako oficiální zahájení sezony. Do vedení šli domácí ve 26. minutě díky přesilovkové trefě Knotka a ještě ve druhé třetiny zvýšili Ihnacak s Červeným. V 51. minutě upravil Köhler už na 4:0, až 98 sekund před koncem sebral Kacetlovi čisté konto James.