SESTŘIH: Kladno loupilo ve Varech, hrdinou Kusý

Hokejisté Kladna bodovali v šestém zápase v řadě. Na ledě Karlových Varů zvítězili 2:1 brankou Denise Kusého ze 40. minuty. Rytíři vyhráli za tři body podruhé v sezoně a odpoutali se ode dna extraligové tabulky.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: HC Energie Karlovy Vary vs. Rytíři Kladno 1:2Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Karlovarský útočník Ondřej Beránek se ocitnul sám před Bowem, střelou mezi betony ho však překonat nedokázal.

Karlovy Vary - Kladno, šance EnergieVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Tomáš Rachůnek v úniku dva na jednoho nastřelil po přihrávce Grígera tyčku kladenské branky.

Karlovy Vary - Kladno, tyčka Tomáše RachůnkaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Tralmaks se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru a v 11. minutě poslal Rytíře do vedení 1:0.

Karlovy Vary - Kladno 0:1 (11. Tralmaks)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Karlovy Vary ve 23. minutě vyrovnaly na 1:1, ranou mezi betony se prosadil Ondřej Procházka.

Karlovy Vary - Kladno 1:1 (23. O. Procházka)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Kladenský Kusý se ve 40. minutě prosadil z blízka ranou pod břevno a vrátil Středočechům vedení.

Karlovy Vary - Kladno 1:2 (40. Kusý)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Kladenští hokejisté oslavují důležité vítězství v Karlových Varech.

Karlovy Vary - Kladno, oslava vítězstvíVideo: Tipsport Extraliga / BPA

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 23. O. Procházka (Dlapa) - 11. Tralmaks (Kusý, Klepiš), 40. Kusý (Tralmaks, Ticháček). Rozhodčí: Jeřábek, Jaroš - Lhotský, Hnát. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 5382.
Karlovy Vary: Frodl - Huttula, Plutnar, Stříteský, Bartejs, Dlapa, Havlín, Rulík - O. Beránek, Černoch, Jiskra - Kangasniemi, Gríger, Rachůnek - Zetterberg, Hladonik, O. Procházka - Redlich, R. Přikryl, Koffer. Trenér: Bruk.
Kladno: Bow - Hejda, Dotchin, Ticháček, Martenet, Slováček, Veber - Tralmaks, Klepiš, Kusý - Frolík, Pytlík, Sideroff - O. Bláha, Babka, Strnad - M. Procházka, Melka, Smoleňák - Jarůšek. Trenér: Vejvoda.