Hlavní obsah

Vítejte v městě hokejových šampiónů! Na Zelňáku to vřelo, to nejlepší teprve přijde

Brno
Aktualizováno

Brno je zahaleno do modrobílé barvy, hokejisté Komety po 51 letech slaví mistrovský titul! Jejich tažení a závěrečnou výhru 5:2 ve čtvrtém extraligovém finále proti obhájcům z Liberce sledovaly na dvou velkoplošných obrazovkách na Zelném trhu v jihomoravské metropoli stovky fanoušků, kteří nadšeně aplaudovali po každém puku v brance severočeského soupeře. Doslova erupce nadšení vytryskla po závěrečném hvizdu! „Hokejový park“ v Brně se znovu zaplní v sobotu, kdy je od 15:00 naplánována společná oslava titulu s hokejisty.

Atmosféra na Zelném trhu v Brně po triumfu KometyVideo: Sport.cz

Článek
Fotogalerie

Jedinečnou atmosféru, která panovala během středečního zápasu, můžete znovu prožít v přiloženém videu. Kamera Sport.cz byla na místě.

A po finále už se z mistrovského titlu radoval Leoš Čermák.

Související témata: