Jaroslavl - Dinamo Riga 3:2Červeného první gól za Dinamo Riga v Jaroslavli na body nestačil

Moskva

Útočník Rudolf Červený se stal prvním českým střelcem v novém ročníku Kontinentální hokejové ligy. U jeho gólu při soutěžním debutu za Dinamo Riga po příchodu z Lahti si připsal asistenci také další český nováček v lotyšském týmu Lukáš Radil. Na výhru to ale hostům nestačilo, třebaže pak vedli ještě 2:0. Při vyloučení Červeného domácí ještě v první třetině snížili a nastartovali obrat, který dokonal v úvodu třetí dvacetiminutovky Pavel Kudrjavcev.

Ilustrační foto.

Dvěma asistencemi se zapsal do statistik za Nižněkamsk debutující obránce Lukáš Klok. Finský šampion z minulé sezony se podílel i na vítězném gólu v závěru první třetiny a patřil ke strůjcům domácí výhry 5:1 nad Kunlunem.

Spartaku Moskva pomohl k výhře 4:1 nad Vladivostokem jednou asistencí obránce Jakub Jeřábek, který v minulé sezoně hrál za Podolsk. Na jediném gólu Admiralu, který se do soutěže vrátil po roční pauze způsobené finančními potížemi, se podílel další bek, který hrál podobně jako Klok v minulé sezoně ve Finsku, Libor Šulák.