Hlavní obsah

Čeljabinsk - Soči 4:2Hyka dvěma góly přispěl k další výhře Čeljabinsku, Sklenička rozhodl šlágr

15. 10. 2021 18:51Aktualizováno 15. 10. 2021 21:27

Útočník Tomáš Hyka byl s dvěma góly a asistencí strůjcem triumfu Čeljabinsku v utkání Kontinentální hokejové ligy se Soči. Traktor vyhrál 4:2 a na sedmém vítězství za sebou se podíleli také asistencí u prvního Hykova gólu další český útočník Lukáš Sedlák a 28 zákroky brankář Roman Will. Šlágr mezi Jokeritem Helsinky a Petrohradem rozhodl obránce David Sklenička, jeho gól na 5:4 ukončil prodloužení.

Tomáš Hyka.

Článek

Hyka v 6. minutě zápasu otevřel skóre a v 6. minutě třetí třetiny čtvrtým gólem v sezoně zařídil vyrovnání na 2:2. Nastartoval tím obrat, který domácí dokonali v posledních třech minutách.

Hyka ještě asistoval u závěrečného gólu do prázdné branky a tříbodovým zápasem si upevnil pozici nejproduktivnějšího českého hráče v soutěži (4+13). Nejlepší český střelec v lize Sedlák je o tři body za ním druhý (7+7).

Sklenička se poprvé trefil

Sklenička se střelecky prosadil poprvé v sezoně a vylepšil si dosavadní bilanci šesti asistencí. Český bek rozuzlil dorážkou ve třetí minutě prodloužení duel dvou nejlepších týmů Západní konference, ve kterém jeho celek třikrát ztratil jednobrankový náskok, ale nakonec si prodloužení vynutil až gólem 37 sekund před koncem normální hrací doby. Finský tým má teď v čele tabulky dvoubodový náskok na SKA, který má ale zápas k dobru.

Výsledky KHL:
Čeljabinsk - HK Soči 4:2 (za domácí Hyka 2+1, Sedlák 0+1)
Jekatěrinburg - Ufa 4:3 v prodl.
Nižnij Novgorod - Chabarovsk 2:1 v prodl.
CSKA Moskva - Vladivostok 2:1
Jokerit Helsinky - Petrohrad 5:4 v prodl. (za domácí Sklenička 1+0)
Kunlun Red Star - Barys Nur-Sultan 1:2 po sam. nájezdech.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
14.1.2022 zákl. část - pátek 14. ledna Vladivostok Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Vladivostok - Novosibirsk 3 : 2
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Viťaz Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Viťaz - Nur-Sultan Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Petrohrad SKA Petrohrad - HK Soči Soči Petrohrad - Soči 2 : 1
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Dynamo Dynamo Moskva - Spartak Moskva Spartak Dynamo - Spartak Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novgorod - Kunlun Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazaň Kazaň Jaroslavl - Kazaň Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinky Jokerit Magnitogorsk - Jokerit Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Severstal Čerepovec Čerepovec Jekatěrinburg - Čerepovec 5 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Petrohrad Petrohrad 48 25 2 3 4 2 11 146 : 98 66
2 Jokerit Jokerit 47 22 4 2 2 4 12 143 : 113 62
3 Spartak Spartak 48 19 5 0 2 3 18 122 : 118 53
4 Novgorod Novgorod 47 20 1 0 3 4 19 117 : 112 49
5 Soči Soči 48 13 4 1 3 2 25 111 : 133 41
6 Viťaz Viťaz 48 9 4 2 5 6 20 121 : 149 41
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 48 26 2 2 2 2 14 159 : 119 64
2 Čerepovec Čerepovec 49 18 5 5 2 5 14 129 : 119 63
3 CSKA CSKA 47 18 8 3 1 3 13 120 : 107 62
4 Jaroslavl Jaroslavl 47 19 3 1 2 7 15 113 : 103 55
5 Minsk Minsk 47 18 4 1 4 3 16 138 : 144 53
6 Riga Riga 45 9 2 2 5 4 22 92 : 143 35
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 50 23 6 6 1 2 12 152 : 119 74
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 48 26 4 4 0 3 11 164 : 120 71
3 Kazaň Kazaň 48 21 4 5 0 6 12 129 : 109 66
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 49 16 3 3 3 5 19 121 : 140 52
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 45 15 2 1 4 2 21 127 : 129 42
6 Kunlun Kunlun 48 7 1 1 2 5 32 101 : 198 25
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 46 24 3 1 2 3 12 131 : 96 61
2 Omsk Omsk 47 24 3 1 1 1 17 137 : 104 58
3 Novosibirsk Novosibirsk 50 18 5 4 1 3 19 109 : 108 58
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 47 14 4 4 2 2 21 127 : 138 48
5 Chabarovsk Chabarovsk 50 12 4 3 4 4 23 97 : 125 46
6 Vladivostok Vladivostok 49 11 0 3 3 2 29 88 : 150 33
Souhrn z kalendáře:
22.2. 13 : 30 zákl. část - úterý 22. února Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok Vladivostok Novosibirsk - Vladivostok Vsadit
22.2. 14 : 30 zákl. část - úterý 22. února Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk Omsk Nur-Sultan - Omsk Vsadit
22.2. 15 : 00 zákl. část - úterý 22. února Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Magnitogorsk - Jekatěrinburg Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Čerepovec Severstal Čerepovec - HK Soči Soči Čerepovec - Soči Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Kazaň Ak Bars Kazaň - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Kazaň - Jaroslavl Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Nižněkamsk - Ufa Vsadit
22.2. 17 : 10 zákl. část - úterý 22. února Minsk Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Minsk - Novgorod Vsadit
22.2. 17 : 30 zákl. část - úterý 22. února CSKA CSKA Moskva - Jokerit Helsinky Jokerit CSKA - Jokerit Vsadit