Slovan - Záhřeb 3:2Nedorost a Kundrátek pomohli Slovanu góly k výhře nad Záhřebem

Bratislava

Gól Václava Nedorosta necelou minutu před koncem zajistil hokejistům Slovanu Bratislava vítězství 3:2 nad Záhřebem. V duelu dvou týmů bojujících o osmé místo v Západní konferenci KHL znamenající postup do play off se za domácí trefil i Tomáš Kundrátek, českou střeleckou stopu podtrhl Radek Smoleňák, který skóroval za hostující chorvatský tým.

Český hokejista Radek Smoleňák.

Kundrátek otevřel po asistenci krajana Lukáše Kašpara v první třetině skóre, hosté ale ještě do přestávky odpověděli. Medveščak po sedmi sekundách třetí třetiny poslal do vedení patnáctým gólem v sezoně Smoleňák, jemuž přihrál Tomáš Mertl, Slovan ale rovněž dokázal vyrovnat.

Duel, který směřoval do prodloužení, rozhodl 58 sekund před koncem s Kašparovou pomocí Nedorost, jenž zaznamenal jubilejní desátou trefu v sezoně. Slovan si na osmém místě Západní konference vypracoval pětibodový náskok před Záhřebem.

Kontinentální hokejová liga:
Jekatěrinburg - Nižněkamsk 1:0
Nižnij Novgorod - Jaroslavl 1:2 po sam. nájezdech
Dynamo Moskva - CSKA Moskva 2:3 po sam. nájezdech
Slovan Bratislava - Záhřeb 3:2 (Nedorost a Kundrátek 1+0, Kašpar 0+2 - Smoleňák 1+0, Mertl 0+1).