Hlavní obsah

Jekatěrinburg - Doněck 0:3Nedorost překonal Kováře a Doněck vyhrál v KHL počtvrté za sebou

6. 10. 2013 16:10

Hokejový útočník Václav Nedorost z Doněcku otevřel skóre dnešního jediného utkání KHL na ledě Jekatěrinburgu, které Donbass vyhrál 3:0 a připsal si čtvrté vítězství za sebou.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Hokejista Václav Nedorost.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Jednatřicetiletý Nedorost překonal krajana v brance Avtomobilistu Jakuba Kováře v přesilovce v 5. minutě a připsal si třetí zásah v sezoně. Hosté v úvodní třetině soupeře přestříleli 13:4, Kováře ještě překonal slovenský obránce Peter Podhradský. V 49. minutě stanovil konečné skóre Fin Teemu Laine.

Doněck je po šesté výhře z posledních sedmi zápasů na třetím místě tabulky Západní konference, naopak Jekatěringurg je na východě třetí od konce.

Kontinentální hokejová liga:
Jekatěrinburg - Doněck 0:3 (Nedorost 1+0).

Bobrovova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Petrohrad 54 175 : 115 105
2 Lev 54 149 : 107 99
3 Riga 54 141 : 122 93
4 Záhřeb 54 138 : 126 92
5 CSKA 54 130 : 118 91
6 Slovan 54 120 : 160 67
7 Minsk 54 102 : 161 53

Černyševova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Nur-Sultan 54 182 : 157 94
2 Ufa 54 155 : 140 94
3 Novosibirsk 54 125 : 117 87
4 Vladivostok 54 135 : 129 78
5 Omsk 54 136 : 162 69
6 Novokuzněck 54 115 : 170 50
7 Chabarovsk 54 106 : 182 45

Charlamovova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Magnitogorsk 54 166 : 113 108
2 Kazaň 54 139 : 108 100
3 Novgorod 54 153 : 121 94
4 Jekatěrinburg 54 134 : 125 86
5 Čeljabinsk 54 126 : 148 75
6 Chanty-Mansijsk 54 128 : 166 64
7 Nižněkamsk 54 127 : 152 57

Tarasovova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Dynamo 54 171 : 113 115
2 Doněck 54 135 : 99 97
3 Jaroslavl 54 109 : 103 84
4 Mytišči 54 123 : 120 78
5 Čerepovec 54 128 : 135 77
6 Viťaz 54 110 : 147 58
7 Spartak 54 105 : 147 58

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - sobota 27. listopadu Čerepovec Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Čerepovec - Novgorod 3 : 1
Dnes základní část - sobota 27. listopadu Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Viťaz Podolsk Viťaz Nur-Sultan - Viťaz 1 : 3
Včera základní část - pátek 26. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - CSKA Moskva CSKA Jokerit - CSKA 2 : 3 pp
Včera základní část - pátek 26. listopadu Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Jaroslavl - Čeljabinsk 1 : 2 pp
20211126T17 : 00:00+0000
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl
Čeljabinsk
Včera základní část - pátek 26. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Omsk Novosibirsk - Omsk 5 : 4
Včera základní část - pátek 26. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Vladivostok - Jekatěrinburg 1 : 5
Včera základní část - pátek 26. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - HK Soči Soči Chabarovsk - Soči 0 : 2
25.11.2021 základní část - čtvrtek 25. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Spartak Moskva Spartak Kunlun - Spartak 4 : 6

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 33 15 3 2 2 4 7 106 : 83 46
2 Petrohrad Petrohrad 32 14 2 3 3 2 8 102 : 73 43
3 Spartak Spartak 33 12 5 0 1 1 14 83 : 85 36
4 Novgorod Novgorod 33 14 1 0 2 2 14 83 : 79 34
5 Soči Soči 33 10 2 1 3 1 16 71 : 87 30
6 Viťaz Viťaz 33 7 0 2 4 5 14 83 : 102 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 32 19 2 1 0 0 10 112 : 79 44
2 CSKA CSKA 33 13 5 3 1 1 10 79 : 69 44
3 Čerepovec Čerepovec 32 13 3 4 2 2 8 77 : 68 44
4 Jaroslavl Jaroslavl 33 15 2 0 2 4 10 87 : 74 40
5 Minsk Minsk 32 11 4 0 4 2 11 95 : 104 36
6 Riga Riga 31 9 1 0 4 2 15 61 : 94 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 35 15 4 6 1 2 7 107 : 86 54
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 32 20 2 4 0 1 5 114 : 72 53
3 Kazaň Kazaň 33 14 3 3 0 5 8 79 : 74 45
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 32 11 2 2 1 3 13 82 : 91 34
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 33 11 2 1 3 2 14 106 : 95 33
6 Kunlun Kunlun 32 6 1 1 1 2 21 70 : 122 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 33 17 2 1 2 1 10 92 : 66 43
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 33 13 0 3 1 3 13 66 : 71 36
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
5 Chabarovsk Chabarovsk 34 6 3 3 2 3 17 67 : 92 29
6 Vladivostok Vladivostok 33 5 0 1 3 2 21 56 : 107 17
Souhrn z kalendáře:
zítra 08 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Chabarovsk - Ufa Vsadit
zítra 08 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - HK Soči Soči Vladivostok - Soči Vsadit
zítra 11 : 30 základní část - neděle 28. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Novosibirsk - Jekatěrinburg Vsadit
zítra 12 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Spartak Spartak Moskva - Dynamo Moskva Dynamo Spartak - Dynamo Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl Vsadit
zítra 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň Vsadit
zítra 15 : 10 základní část - neděle 28. listopadu Minsk Dinamo Minsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Minsk - Čeljabinsk Vsadit
zítra 16 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Riga Dinamo Riga - CSKA Moskva CSKA Riga - CSKA Vsadit