Hlavní obsah

Čerepovec - Nižněkamsk 6:5 PPNižněkamsk vydoloval ze ztraceného zápasu bod, skórovali i Klok s Knotem

16. 10. 2021 18:49

Obránci Lukáš Klok a Ronald Knot vstřelili v utkání Kontinentální ligy po jednom gólu a pomohli hokejistům Nižněkamsku k bodu z utkání na ledě Čerepovce. Hosté vyhráli třetí třetinu 4:0, v prodloužení ale dal rozhodující branku na 6:5 domácí Severstal.

Foto: Profimedia.cz

Ronald Knot pomohl jednou brankou k výhře svého týmuFoto: Profimedia.cz

Článek

Klok se trefil potřetí v sezoně a je v tomto ohledu nejlepším českým zadákem, ligový nováček Knot má na kontě dvě branky.

Nižněkamsku absolutně nevyšel začátek zápasu a v 7. minutě prohrával 0:3. Po dvou třetinách vedli domácí hráči už 5:1, pak ale Klok využil přesilovku a Knot v 54. minutě snížil na 3:5. Během 58. minuty pak Něftěchimik vyrovnal, Klok se na čtvrté brance podílel přihrávkou. V prodloužení rozhodl gól slovenského útočníka Adama Lišky.

Omsk zvítězil 4:3 nad Novosibirskem a uspěl počtvrté za sebou. Brankář Šimon Hrubec k tomu přispěl 31 zákroky.

Výsledky KHL:
Čerepovec - Nižněkamsk 6:5 v prodl. (za hosty Klok 1+1, Knot 1+0)
Omsk - Novosibirsk 4:3
Viťaz Podolsk - Dinamo Riga 3:4 v prodl. (za hosty Radil 0+1).

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - sobota 27. listopadu Čerepovec Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Čerepovec - Novgorod 3 : 1
Včera základní část - sobota 27. listopadu Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Viťaz Podolsk Viťaz Nur-Sultan - Viťaz 1 : 3
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - CSKA Moskva CSKA Jokerit - CSKA 2 : 3 pp
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Jaroslavl - Čeljabinsk 1 : 2 pp
20211126T17 : 00:00+0000
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl
Čeljabinsk
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Omsk Novosibirsk - Omsk 5 : 4
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Vladivostok - Jekatěrinburg 1 : 5
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - HK Soči Soči Chabarovsk - Soči 0 : 2
25.11.2021 základní část - čtvrtek 25. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Spartak Moskva Spartak Kunlun - Spartak 4 : 6

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 33 15 3 2 2 4 7 106 : 83 46
2 Petrohrad Petrohrad 32 14 2 3 3 2 8 102 : 73 43
3 Spartak Spartak 33 12 5 0 1 1 14 83 : 85 36
4 Novgorod Novgorod 33 14 1 0 2 2 14 83 : 79 34
5 Soči Soči 33 10 2 1 3 1 16 71 : 87 30
6 Viťaz Viťaz 33 7 0 2 4 5 14 83 : 102 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 32 19 2 1 0 0 10 112 : 79 44
2 CSKA CSKA 33 13 5 3 1 1 10 79 : 69 44
3 Čerepovec Čerepovec 32 13 3 4 2 2 8 77 : 68 44
4 Jaroslavl Jaroslavl 33 15 2 0 2 4 10 87 : 74 40
5 Minsk Minsk 32 11 4 0 4 2 11 95 : 104 36
6 Riga Riga 31 9 1 0 4 2 15 61 : 94 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 35 15 4 6 1 2 7 107 : 86 54
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 32 20 2 4 0 1 5 114 : 72 53
3 Kazaň Kazaň 33 14 3 3 0 5 8 79 : 74 45
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 32 11 2 2 1 3 13 82 : 91 34
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 33 11 2 1 3 2 14 106 : 95 33
6 Kunlun Kunlun 32 6 1 1 1 2 21 70 : 122 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 33 17 2 1 2 1 10 92 : 66 43
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 33 13 0 3 1 3 13 66 : 71 36
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
5 Chabarovsk Chabarovsk 34 6 3 3 2 3 17 67 : 92 29
6 Vladivostok Vladivostok 33 5 0 1 3 2 21 56 : 107 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 08 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Chabarovsk - Ufa Vsadit
dnes 08 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - HK Soči Soči Vladivostok - Soči Vsadit
dnes 11 : 30 základní část - neděle 28. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Novosibirsk - Jekatěrinburg Vsadit
dnes 12 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Spartak Spartak Moskva - Dynamo Moskva Dynamo Spartak - Dynamo Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň Vsadit
dnes 15 : 10 základní část - neděle 28. listopadu Minsk Dinamo Minsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Minsk - Čeljabinsk Vsadit
dnes 16 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Riga Dinamo Riga - CSKA Moskva CSKA Riga - CSKA Vsadit