Hlavní obsah

Čerepovec - Nižněkamsk 6:5 PPNižněkamsk vydoloval ze ztraceného zápasu bod, skórovali i Klok s Knotem

16. 10. 2021 18:49

Obránci Lukáš Klok a Ronald Knot vstřelili v utkání Kontinentální ligy po jednom gólu a pomohli hokejistům Nižněkamsku k bodu z utkání na ledě Čerepovce. Hosté vyhráli třetí třetinu 4:0, v prodloužení ale dal rozhodující branku na 6:5 domácí Severstal.

Foto: Profimedia.cz

Ronald Knot pomohl jednou brankou k výhře svého týmuFoto: Profimedia.cz

Článek

Klok se trefil potřetí v sezoně a je v tomto ohledu nejlepším českým zadákem, ligový nováček Knot má na kontě dvě branky.

Nižněkamsku absolutně nevyšel začátek zápasu a v 7. minutě prohrával 0:3. Po dvou třetinách vedli domácí hráči už 5:1, pak ale Klok využil přesilovku a Knot v 54. minutě snížil na 3:5. Během 58. minuty pak Něftěchimik vyrovnal, Klok se na čtvrté brance podílel přihrávkou. V prodloužení rozhodl gól slovenského útočníka Adama Lišky.

Omsk zvítězil 4:3 nad Novosibirskem a uspěl počtvrté za sebou. Brankář Šimon Hrubec k tomu přispěl 31 zákroky.

Výsledky KHL:
Čerepovec - Nižněkamsk 6:5 v prodl. (za hosty Klok 1+1, Knot 1+0)
Omsk - Novosibirsk 4:3
Viťaz Podolsk - Dinamo Riga 3:4 v prodl. (za hosty Radil 0+1).

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - čtvrtek 2. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Čeljabinsk - Chabarovsk 0 : 2
Dnes základní část - čtvrtek 2. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Spartak Moskva Spartak Jekatěrinburg - Spartak 3 : 1
Dnes základní část - čtvrtek 2. prosince Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskva Dynamo Nur-Sultan - Dynamo 2 : 4
Včera základní část - středa 1. prosince Riga Dinamo Riga - Severstal Čerepovec Čerepovec Riga - Čerepovec 2 : 3 sn
20211201T18 : 30:00+0000
Riga vs. Čerepovec
Riga vs. Čerepovec
Riga
Čerepovec
Včera základní část - středa 1. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Jokerit Helsinky Jokerit Viťaz - Jokerit 2 : 3
Včera základní část - středa 1. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Dinamo Minsk Minsk Petrohrad - Minsk 2 : 1
30.11.2021 základní část - úterý 30. listopadu Spartak Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Spartak - Jaroslavl 1 : 2 sn
30.11.2021 základní část - úterý 30. listopadu Omsk Avangard Omsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Omsk - Nižněkamsk 6 : 1
20211130T17 : 30:00+0000
Omsk vs. Nižněkamsk
Omsk vs. Nižněkamsk
Omsk
Nižněkamsk

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 35 17 3 2 2 4 7 111 : 85 50
2 Petrohrad Petrohrad 34 15 2 3 3 2 9 105 : 77 45
3 Spartak Spartak 36 13 5 0 2 1 15 89 : 91 39
4 Novgorod Novgorod 34 15 1 0 2 2 14 87 : 80 36
5 Soči Soči 34 11 2 1 3 1 16 79 : 89 32
6 Viťaz Viťaz 35 7 0 2 4 5 16 86 : 109 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 35 21 2 1 0 0 11 121 : 86 48
2 CSKA CSKA 35 15 5 3 1 1 10 88 : 75 48
3 Čerepovec Čerepovec 34 14 3 5 2 2 8 83 : 71 48
4 Jaroslavl Jaroslavl 35 15 2 1 2 4 11 89 : 77 42
5 Minsk Minsk 34 12 4 0 4 2 12 98 : 107 38
6 Riga Riga 33 9 1 0 5 2 16 65 : 100 27
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 34 21 2 4 0 1 6 123 : 79 55
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 37 15 4 6 1 2 9 108 : 90 54
3 Kazaň Kazaň 35 14 3 4 0 5 9 83 : 80 47
4 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 35 12 2 1 3 2 15 110 : 99 35
5 Nižněkamsk Nižněkamsk 34 11 2 2 2 3 14 85 : 100 35
6 Kunlun Kunlun 33 6 1 1 1 2 22 71 : 127 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 35 18 2 1 2 1 11 95 : 68 45
2 Omsk Omsk 34 18 1 1 1 1 12 99 : 77 42
3 Novosibirsk Novosibirsk 34 14 0 3 1 3 13 69 : 72 38
4 Chabarovsk Chabarovsk 36 8 3 3 2 3 17 71 : 93 33
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 34 7 3 3 2 2 17 83 : 107 30
6 Vladivostok Vladivostok 35 5 0 1 3 2 23 58 : 117 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 17 : 00 základní část - čtvrtek 2. prosince Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Novgorod - Magnitogorsk Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - čtvrtek 2. prosince CSKA CSKA Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl CSKA - Jaroslavl Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - čtvrtek 2. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Kunlun - Nižněkamsk Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - čtvrtek 2. prosince Soči HK Soči - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Soči - Novosibirsk Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - pátek 3. prosince Omsk Avangard Omsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Omsk - Kazaň Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - pátek 3. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Jokerit Helsinky Jokerit Petrohrad - Jokerit Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - pátek 3. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Dinamo Minsk Minsk Viťaz - Minsk Vsadit
4.12. 12 : 30 základní část - sobota 4. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Dynamo Moskva Dynamo Ufa - Dynamo Vsadit