Hlavní obsah

Kunlun - Chabarovsk 2:4Obránce Mašín prvním gólem v KHL pečetil výhru Chabarovsku

24. 11. 2020 20:37

Český obránce Dominik Mašín svou první brankou v Kontinentální hokejové lize pečetil vítězství Chabarovsku 4:2 na ledě Kunlunu. Třiadvacetiletý zadák se trefil poprvé v desátém duelu za Amur, na jeho gólu v 57. minutě z prostoru mezi kruhy se asistencí podílel kapitán Tomáš Zohorna. Jednu gólovou přihrávku v zápase měl i jeho mladší bratr Hynek.

Foto: Profimedia.cz

Dominik Mašín svou první brankou v Kontinentální hokejové lize pečetil vítězství ChabarovskuFoto: Profimedia.cz

Článek

Výraznou oporou Chabarovsku v zápase s nejhorším týmem Východní konference byl brankář Marek Langhamer, jenž kryl 41 střel soupeře. Amur se v tabulce stále drží v kontaktu s osmičkou zajišťující postup do play off.

Mezi střelce se dnes zapsal také další český obránce Jakub Krejčík, jenž třetím gólem v ročníku, a navíc asistencí pomohl Jokeritu rozdrtit 6:1 moskevské Dynamo. V dresu hostů vyšel naprázdno nejlepší střelec KHL Dmitrij Jaškin, jenž v minulých dvou zápasech nasázel celkem pět branek.

Naopak po třech duelech bez gólu se prosadil Lukáš Radil a brankou a asistencí přispěl k výhře Spartaku Moskva 5:3 v Soči. Na kontě má nyní 15 branek, o čtyři méně než Jaškin.

Výsledky KHL:
Čerepovec - Viťaz Podolsk 2:1
Kunlun Red Star - Chabarovsk 2:4 (za hosty Mašín 1+0, H. Zohorna a T. Zohorna oba 0+1)
Nižnij Novgorod - Jekatěrinburg 5:1
Dinamo Minsk - Jaroslavl 2:1 v prodl.
HK Soči - Spartak Moskva 3:5 (za hosty Radil 1+1)
Jokerit Helsinky - Dynamo Moskva 6:1 (Krejčík 1+1)
Petrohrad - Barys Nur-Sultan 4:3.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
14.1.2022 zákl. část - pátek 14. ledna Vladivostok Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Vladivostok - Novosibirsk 3 : 2
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Viťaz Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Viťaz - Nur-Sultan Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Petrohrad SKA Petrohrad - HK Soči Soči Petrohrad - Soči 2 : 1
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Dynamo Dynamo Moskva - Spartak Moskva Spartak Dynamo - Spartak Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novgorod - Kunlun Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazaň Kazaň Jaroslavl - Kazaň Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinky Jokerit Magnitogorsk - Jokerit Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Severstal Čerepovec Čerepovec Jekatěrinburg - Čerepovec 5 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Petrohrad Petrohrad 48 25 2 3 4 2 11 146 : 98 66
2 Jokerit Jokerit 47 22 4 2 2 4 12 143 : 113 62
3 Spartak Spartak 48 19 5 0 2 3 18 122 : 118 53
4 Novgorod Novgorod 47 20 1 0 3 4 19 117 : 112 49
5 Soči Soči 48 13 4 1 3 2 25 111 : 133 41
6 Viťaz Viťaz 48 9 4 2 5 6 20 121 : 149 41
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 48 26 2 2 2 2 14 159 : 119 64
2 Čerepovec Čerepovec 49 18 5 5 2 5 14 129 : 119 63
3 CSKA CSKA 47 18 8 3 1 3 13 120 : 107 62
4 Jaroslavl Jaroslavl 47 19 3 1 2 7 15 113 : 103 55
5 Minsk Minsk 47 18 4 1 4 3 16 138 : 144 53
6 Riga Riga 45 9 2 2 5 4 22 92 : 143 35
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 50 23 6 6 1 2 12 152 : 119 74
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 48 26 4 4 0 3 11 164 : 120 71
3 Kazaň Kazaň 48 21 4 5 0 6 12 129 : 109 66
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 49 16 3 3 3 5 19 121 : 140 52
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 45 15 2 1 4 2 21 127 : 129 42
6 Kunlun Kunlun 48 7 1 1 2 5 32 101 : 198 25
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 46 24 3 1 2 3 12 131 : 96 61
2 Omsk Omsk 47 24 3 1 1 1 17 137 : 104 58
3 Novosibirsk Novosibirsk 50 18 5 4 1 3 19 109 : 108 58
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 47 14 4 4 2 2 21 127 : 138 48
5 Chabarovsk Chabarovsk 50 12 4 3 4 4 23 97 : 125 46
6 Vladivostok Vladivostok 49 11 0 3 3 2 29 88 : 150 33
Souhrn z kalendáře:
22.2. 13 : 30 zákl. část - úterý 22. února Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok Vladivostok Novosibirsk - Vladivostok Vsadit
22.2. 14 : 30 zákl. část - úterý 22. února Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk Omsk Nur-Sultan - Omsk Vsadit
22.2. 15 : 00 zákl. část - úterý 22. února Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Magnitogorsk - Jekatěrinburg Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Čerepovec Severstal Čerepovec - HK Soči Soči Čerepovec - Soči Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Kazaň Ak Bars Kazaň - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Kazaň - Jaroslavl Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Nižněkamsk - Ufa Vsadit
22.2. 17 : 10 zákl. část - úterý 22. února Minsk Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Minsk - Novgorod Vsadit
22.2. 17 : 30 zákl. část - úterý 22. února CSKA CSKA Moskva - Jokerit Helsinky Jokerit CSKA - Jokerit Vsadit