Obránci Mozík se Šulákem připravili v KHL vítězný gól Vladivostoku

Obránci Vojtěch Mozík a Libor Šulák se v Kontinentální hokejové lize podíleli asistencemi u vítězného gólu na výhře hokejistů Vladivostoku nad Chabarovskem 2:1. Jejich tým se tak odsunul od posledního místa tabulky.

Obránce Vojtěch Mozík.

Na začátku druhé třetiny Mozík přihrál podél modré čáry Šulákovi, jehož rána se odrazila od zadního mantinelu před branku, kde pohodlně střelou do odkryté klece zlomil nerozhodný stav 1:1 Vladislav Kaletnik. Už v první třetině další Šulákova rána skončila v síti, ale rozhodčí přesilovkový gól po trenérské výzvě neuznali.

Vladivostok se po druhé výhře za sebou odpoutal z posledního místa soutěže, ale v dnešním bohatém programu se před něj může znovu vrátit Kunlun. Chabarovsk zůstal ve Východní konferenci na prvním nepostupovém místě do play off.